| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa am dinti albi si respiratie proaspata. Am folosit blend-a-med si nu e buna. Acum folosesc odol-med si e destul de puternic mirosul. Am o respiratie proaspata mult timp, nici nu prea mai mestec guma. Dar nu imi albeste dintii. Care pasta de dinti indeplineste ambele dorinte?
M-ar interesa si ata dentara, e buna? (dinti albi ca emoticonul asta big grin vreau )
Si ce apa de gura e buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Iti recomand o pasta de dinti super buna http://forever-aloe-vera.eu/produs/191

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce desteapta esti Roxana laughing mai citeste o data laughing

| Crash0 a răspuns:

Patrunjeleul este f bun daca vrei sa ai o respiratie proaspata.mestecand timp de cateva zile, cate 2-3 minute, va imbunatati respiratia

| Cookie_2399 a răspuns:

Iti pute gura rolling on the floor lol ce jenant cum ai putut sa publici asa ceva?