| alexandru1014 a întrebat:

Am o albeața pe limba care nu trece, ce ar putea fi?
Dacă a mai trecut cineva prin asta.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi candita, deshitratare sau igiena orala deficitara chiar si de la fumat. consulta un specialist mai bine

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic, nu stie nimeni pe TPU ce poate fi.