| SuntMidu a întrebat:

Salut! Am o fractura radius la mâna stânga și o am in ghips de 2 zile, doar ca îs puțin stresat, nu stiu cum sa dorm noaptea, mi-e frica ca se poate rupe la loc (deși nu cred ca e posibil) și mai am și o mică umflatura la cot. Câteva sfaturi? (fractura de radius)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vasile2222 a răspuns:

Poate te ajuta asta https://www.youtube.com/watch?v=-QHruWE6f8o

1 răspuns:
| florin926481f a răspuns:

Sa nu dormi pe mana stanga, eu imi puneam o perna mica sub mana cand dormeam ca sa nu ma intorc peste ea.