| CRISTIANORONALDO7 a întrebat:

Am o intrebare:am avut piciorul stang rupt...si am stat 45 in ghips.au trecut aproximativ 2 luni de cand am scos ghipsul...Doctorul mi-a zis ca nu am voie sa joc fotbal pana in mai, iunie cam asa.Credeti ca o sa fiu la fel ca inainte? Adica piciorul meu o sa fie ca inainte? ma refer la alergat, sutat etc.

CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa fie daca vei face recuperare. Nu din prima, dar cam intr-un an de la reluarea activitatii, vei fi ca inaimte

| mona a răspuns:

Daca se vindeca cum trebuie poate fi ca inainte

| Alex778 a răspuns:

Sincer nu are cum sa fie la fel din moment ce tu ti l-ai rupt, desigur exista injectii care sa te ajute sa ameliorezi durerea sau sa iti rezolve problema dar costa ceva cam cat nu stiu sigur dar oricum insanatosire grabnica si din nou nu sunt sigur ca o sa ti se faca picioru lca inainte, sunt sanse sa se faca dar nu prea intelegi ce vreau sa zic. Funda te Rog?