Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2783281intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Oct
SATI 309.921AFISARI
172.260VIZITE
155.972V. UNICI
6 August 2012
Anonim intreaba:

Salut.Am o problema cu penisul nu pot sa scot capul afara... adica pot doar cand "doarme" laughing dar cand e sculat nu pot. Astept un raspuns. DAU FUNDA.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • Raspuns castigator
    6 August 2012 02:12
    H0lz a răspuns:

Am 13 ani si pot sa imi belesc penisul, daca o ai sculata si inca esti virgin, ata aceea te impiedica sa il scoti de tot pentru ca te doare. Cand vei face sex si ti-se va rupe ata vei putea sa belesti capul cand ti-se scoala. happy

• 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 6 August 2012 02:38
    stpu a răspuns:
    Http://ro.wikipedia.org/wiki/Fimoză
    Citeste acolo...
    Apoi vorbeste cu parintii tai si mergi la medic.
  • 6 August 2012 02:05
    bObYjUSTmE a răspuns:
    Mai.Ori ai tu CEVA prea mare si sta pielita prea intinsa pe ea laughing asa...ori e prea mica si..na asa e viata. ITI CRESTE :d
    6 August 2012 02:22
    AcS a răspuns (pentru bObYjUSTmE):
    Nu e nici mare, nici mica. big grin
    6 August 2012 13:20
    bObYjUSTmE a răspuns (pentru AcS):
    Pai.poate ca esti virgin si nu te lasa ata aia tongue
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 6 August 2012 01:45
    xRobert93 a răspuns:
    Cati ani ai ma 12 mai asteapta sa cresti si vrei sa spui ca nu o poti beli si esti prea mic de aia
  • 6 August 2012 10:35
    DmxSDoG a răspuns:
    Esti virgin alt ceva nu se explica asa era si la mine pana acum nu mult timp laughing