| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Am o rana (o umflatura rosie) la incheietura la mana dreapta din cauza biroului, cum pot sa o vindec si cum pot preveni asta pe viitor?
Ms!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreiDr a răspuns:

Nu ai ce sa faci, doar sa nu fie prea grav(daca e. mergi la spital), pe viitor pune o banderola sau ceva pe zona respectiva.