| Anahiteamo a întrebat:

Am o umflatura mare le degetu mijlociu de la mana dreapta. asta o am de multi ani si e din cauza scrisului.se stiee...si cum pot sa o fac sa dispara? sa nu mai fie?

3 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

Si eu am. dar nu stiam ca e din cauza scrisului credeam ca asa am eu degetul mijlociu. nu cred ca o poti face sa dispara.

| Alina1209 a răspuns:

Si eu am la fel... dar cu timpul va disparea. Nu te impacientawinking asteapta si ea se va retrage singura. Si incearca sa nu ti strans pixul (sau cu ce scrii tu) atunci cand scriiwinking

| LadyRight a răspuns:

Se poate opera. dar nu stiu daca merita sacrificiul` acesta.:d