| LupuMarianD2 a întrebat:

Salut, am o trimitere la urologie de medic și trebuie să mă duc la un spital din București, aveți recomandări la ce spital sa merg? Eu știu de 1 Mai dar am înțeles că este foarte aglomerat și cum fac sun înainte sau mă duc direct?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantelimon sau Sf Ioan, cauta pe google numerele lor suna i si programeaza te, sau med life titan, depinde si in ce zona stai cauta sa fie aproape de casa

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te primeste nimeni fara programare!
Suna intai, fa-ti programare si apoi te duci.

Ti-as recomanda un medic UROLOG foarte bun:
Dr. Daniel Liviu BADESCU la spitalul Burghelea

https://www.doctorbun.ro/doctor-daniel-liviu-badescu_35845.html

https://burghele.ro/contact/