| Th3Li0N a întrebat:

Salut am picat la football m-am lovit la cot si la genunchi dar la celalalt picior nu am nici o rana dar ma doare in partea rotulei dar nu imi este rupt ca pot sa merg cateodata nici nu ma doare.Nu imi este vanat deloc dar mno ma doare putin cand il tin drept dar dupa aia nu ma mai doare stie cineva sa imi zica ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlecsPAD a răspuns:

Eu zic sa te duci la spital la sectia de balneo-fizioterapie sa vezi acolo ce ai...
Ori daca nu, iti recomand Fenilbutazona pentru dureri de oase. Dai si astepti
Fii atent, nu ai voie sa masezi.