| Grande a întrebat:

Am si eu o problema..Acum cateva zile am facut-o cu prietena mea si am observat ca mi-au aparut niste pete rosii pe capul penisului si cateodata am o usoara mancarime.Ea spune ca atunci cand se masturbeaza o cam ustura.A fost prima oara cand am facut-o cu prezervativ si un prieten mi--a spus ca eu sau ea am putea avea alergie la latex sau la lubrifiantul respectiv. Vreau un raspuns clar sau cel putin serios de la persoane care au patit sau cunosc subiectul foarte bine..Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Daca ai facut protejat nu ar trebui sa iei nici o boala in caz ca ar fi avut asa ceva, doar daca ati facut si oral si ala nu a fost protejat, cat priveste alergia doar tu sa ai ca tie ti-au aparut petele si mancarimea, totusi ce mai bine ar fi sa mergi la un medic pentru ca orice problema netratata duce la complicatii in timp

| Grande explică (pentru Felys):

Pai nu e faza de asta, ca si eu si ea nu ne-am culcat decat cu noi adica nu am avut alti parteneri

| Grande explică:

Pai nu ar fi asta o cauza adica ea s-a culcat doar cu mine si eu doar cu ea, nu am facut-o cu alte persoane.