| LucaAka47 a întrebat:

Salut, am și eu o problema când stau mult în picioare îmi amorțește piciorul drept la stângul nu am nicio problema cu el, parcă nu știu cred ca se trage de la testiculul drept când îl ating e dureros, de picior numai zic mi l ia cu totu, nu pot sa stau mult in picioare cand stau in pat pe spate nu mai am nimic, câteodată îmi da niște săgeți nu știu dureri de astea aiurea, dau funda dacă îmi răspundeți!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este nervul sciatic, vizitează un neurolog pana nu o sa ajungi sa îți târăști piciorul. este lombosciatica, dacă nu tratezi problema durerea o sa iradiere pana în talpa, te va durea de chiar nu o sa poți sta deloc în picioare.

| ciuhap a răspuns:

Încearcă magneziu, dacă nu ajută/ se agravează, du-te la spital