| A1ida a întrebat:

Salut, Am si eu o problema de 2 zile ma doare capul si spatele ingrozitor
. Ce pot avea? Ce sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca esti fată, poate te pregatesti de menstruatie, daca nu ti a venit, astea ar fi simptome, daca nu, atunci ai racit, i a ibuprofen. Ce varsta ai? Multumesc.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, multi inainte(anisori) si multă sanatate.

| Anonimsiatat0 a răspuns:

Probabil e de la PC laughing
daca este asa pai nu te ingrijora si pe mine m-a durut la fel dar a trecut in maxim 3 zile

| Henriette1165 a răspuns:

Ia ceva pentru cap, un Algocalmin, paracetamol, si foloseste ceva unguente sau creme pentru dureri si contacteaza imediat medicul de familie.
Sanatate multa!

| A1ida explică:

12 ani

| A1ida explică:

Multumesc pentru ajutor!