| Lupu_Andrei_1999_GJVL a întrebat:

Salut, am și eu o problema lipsa poftei de mâncare durata lunga. Și da știu ca mulți dintre voi îmi vor spune sa consult un doctor sau ceva de genul dar evit chestia asta. În urma cu 2 ani am avut ceva probleme cu drogurile m-am lăsat după 1 an și ceva și am căzut într-o depresie anxioasa și mai multe cacaturi de genul atacuri de panica ma rog, mi-am mai revenit de atunci însă lipsa poftei de mâncare încă o am și cam grava gen pot sta și cu săptămânile și chiar nu am pofta de mâncare, anxietatea încă o am nu asa grava ca înainte dar ma rog. O părere ceva de genul puțin ajutor?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Katrina1121 a răspuns:

Daca nu vrei sa mergi la medic. du-te la o farmacie. acoli nu te judeca nimeni
Ia niste suplimente alimentare pentru pofta de mancare.happy