| ColorfulRainbow a întrebat:

Am un mare complex si nu mai pot sa scaaaaap! Nu suport cand ma inrosesc la fata si astfel mereu ma gandesc sa nu ma inrosesc cand ma intalnesc cu un cunoscut sau cand fac ceva si mereu ma inrosesc. Nu mai suport sad. Cum sa scap? La ce sa ma gandesC?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu poți scăpa decât să îți stăpânești emoțiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te controlează emoţiile din păcate,aşa se întâmplă dacă eşti o fire emotivă.
Şi eu am această problemă din păcate, dar dacă ar fi să măgândesc tot timpul, aş lua-o razna probabil!
Nu trebuie să fie nici un fel de complex, suntem şi noi oameni ca toţi oamenii, trebuie să avem mai multă încredere în noi!
Te pup!