| ColorfulRainbow a întrebat:

Nu stiu ce e cu mine dar mereu cand merg la o petrecere, zi de nastere... ma agit, am emotii si ma inrosesc la fata sad, mi-e cald.
Nu mai suport. Cum sa fac sa scap de asta? straight face

3 răspunsuri:
| Annonnymous a răspuns:

Depinde,poti sa ai asa stare daca iti este frica ca cei din jur sa observe vreun defect la tine! Problema poate sa fie ca nu esti increzut in sine! Ciupestete putin pentru a da friu liber, apropo esti fata sau baiat?

| dianadiana14 a răspuns:

Ooo,nu-mi vine sa cred ca mai este cineva ca minelaughing Asta mi se intampla si mie si chiar foarte des...Pur si simplu esti complexata, te gandesti ca ai prea multe defecte si lumea rade de tine.Crede-ma am invatat-o din propria experineta: nu te mai gandi la chestii din astea, nimeni nu e perfect, toti avem defecte, poate unii au defecte mai mari ca tine si nu se comporta astfel.Fii mereu optimista iubeste-ti corpul si pe tine, ai mai multa incredere in tine. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*:*:*

| EduardVikingul a răspuns:

Imbata-te muci.

Sursa: Ghidul imbatatului praștie la petreceri de pe http://3dy.ro