| denis987 a întrebat:

Am vazut ca e bine sa bei un pahar de suc de grapfruit inainte sa mananci deoarece acesta arde caloriile. Mai este al fruct care arde caloriile la fel ca grapfruitu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Babylonul a răspuns:

Da pepenele vrede mai este bun deoarece contine 99% apa si curata foarte bine organismul

| denis987 explică (pentru Babylonul):

Lamaia este buna? Sau alt fruct mai este?big grin