| goldenbullet a întrebat:

As vrea sa fac o albire de dinti. Merita? Daca este nevoie de mai multe sedinte‚ trebuie platita fiecare sedinta sau totul costa 100-120 de euro? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sHd007 a răspuns:

Stii ca daca iti faci albire de dinti pierzi calciul? Eu zic sa te speli zilnic pe dinti. Daca dupa un timp nu se mai albesc asa trebuie sa arate dintii. Nu trebuie sa fie albi ca varul.

| PrincessFlow01323 a răspuns:

Poti sa iti faci in casa, pe metoda naturista, sa te speli in fiecare zi cu niste carbune medicinal. In cateva zile o sa se vada diferenta.

| GeorgyAna2002 a răspuns:

Exista un pix pentru dinti care nu costa mai mult de 150 de lei.