| utilizatorbulversat a întrebat:

Astazi am observat ca in partea stanga a stomacului sau abdomenului mi s-a umflat partea respectiva si ma doare cand ating. Ideea e ca sunt si putin constipat si am vazut ca stomacul meu acum e din ce in ce mai gelatinos, adica daca sar in sus mi se misca aiurea si nu sunt gras.
Ce poate fi? Incep sa ma ingrijorez stie cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medicul de familie nu sta e sănătatea ta în joc. Du te nu amana

| utilizatorbulversat explică (pentru anonim_4396):

Am fost mane. Mi-a zis ca e ceva constipatie. Dar eu pe net am gasit alte babauri gen. Peritonita si alte chestii ma sochez singur