| GabrielRobert22 a întrebat:

Astazi la ora de sport am jucat handbal, si din intamplare mingea a venit din bara portii si m-a lovit in ochiul stang. Atunci m-a usturat ochiul foarte rau, se inrosise, am mers la baie, m-am clatit cu apa, am mers la cabinet si mi-a pus niste picaturi in ochi si o compresa rece. Acum e bine ochiul, nu ma mai jeneaza nimic, nu mai e rosu, dar vreau sa stiu daca se mai poate intampla ceva, fiindca mi-e frica. Am avut ora de sport de la 9 la 10, au trecut cam 12 ore de atunci si nu prea am mai avut nimic azi. Imi dati o mana de ajutor?
Se mai poate intampla ceva cu ochiul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KAVIRO a răspuns:

Probabil că nu se mai poate întâmpla nimic cu el, în caz de dureri sau alte probleme este de dorit să vizitezi medicul.

| GabrielRobert22 explică (pentru KAVIRO):

Multumesc de raspuns!

| KAVIRO a răspuns (pentru GabrielRobert22):

Cu plăcere.