| Tenzor a întrebat:

cateodata am o durere ciudata la un picior si cateodata la maini. Ma simt de parca daca mi.as cauza durere la piciorul - mana sau daca le.as face sa imi pocneasca m.as simtii mai bine. cateodatamai am senzatii de astea si in varfurile degetelor, dar daca ma apas cu degetele pe ceva imi trece senzatia. Este cv normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Nu prea e normal, cati ani ai?
... daca ai pest 18 pacanele777@gmail.com