| Alex_Puma_1997 a întrebat:

Ce as putea face(leacuri băbești).Am fost la dentist și mi-a scos nervul de la măsea.Dar tot ma doare... sad, uof...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Spune-i medicului sa-ti continue curatarea ca nu l-a distrus de tot. Leacuri babesti? Probabil pentru amortire! https://www.realitatea.net/......46802.html

| kta1999 a răspuns:

Ține niste tărie la măsea si îți va amorții.Mereu când te doare fa chestia asta, nu trebuie după să o bei, poți să o scuip după ce îți amorteste.