| ralughi a întrebat:

cine a vazut filmul bona mea e un vampir? voua ce personaje va placut? mie toti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Ionela_6633 a răspuns:

Eu.Sara...in prim plan. aproape toti...doar cel blond e cam urat.happy nu stiu exact numelehappy

| ralughi explică (pentru Ionela_6633):

Il cheama rory

| Ionela_6633 a răspuns (pentru ralughi):

Aha rory.nu credhappy doar ciudatenii in filmul alalaughing

| ralughi explică (pentru Ionela_6633):

Eu am vazut unul

| CrysaCrysy a răspuns:

Buna! Mie mi-au placut aproape toate in primul rand de Sarah si Ethan apoi Benny si Erika Jesse nu prea mult.

| jessyka_9063 a răspuns:

Toti!

| PandaGirl98 a răspuns:

Cum s-a terminat? am adormit duminica seara pe la 11 jum si am pierdut ultimele 20 de min...

| ralughi explică:

Si... voi credeti in vampiri?

| ralughi explică:

A si... voi credeti in vampiri?

| Hipopotomonstruosusterticaliofobois a răspuns:

Al meu e Ethan (Matthew Knight) si Sarah (Vanessa Morgan).