| SuntTrisSta a întrebat:

cine stie careva super, mega idei de ingrasare rapida? Merci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Tu vrei sa te ingrasi sau sa iti construiesti un pic mai multa masa musculara?

| SuntTrisSta explică (pentru wildthing):

Am 24 ani... undeva 1.60.Si 40 kg. Tot ce ma deranjeaza mai mult sunt picioarele slabe sad

| wildthing a răspuns (pentru SuntTrisSta):

Solutia nu e sa te ingrasi ci sa cresti in masa musculara. Trebuie sa mananci mai multe proteine, si carbohidrati, si sa faci exercitii fizice. Daca vrei, te pot invata.

| SuntTrisSta explică (pentru wildthing):

Cum

| DaniTDCI a răspuns:

Daca esti fumator,incearca sa reduci din masa nicotinei,daca poti chiar deloc,adica incearca sa fumezi cat mai putin,asta DOAR daca esti fumator, daca nu, incearca sa mananci mai mult, de la fast food, si seara tarziu poti manca linistit ca vei pune kg in + big grin

| SuntTrisSta explică (pentru DaniTDCI):

Nu sunt fumator... Manink binisor fastfood..nimik rezultat sad