| infinity14 a întrebat:

cred ca am candidoza bucala!
am fost la doctor, mi-am facut investigatii iar raspunsul a fost negativ:nu am candidoza.
dar eu tot cred ca am...mi se albeste limba si simt un gust ciudat in gura.cea mai mare problema a mea este sa nu imi miroasa gura urat.desii ma spal pe dintii, limba. dupa 20 de min simt iar acel gust.nu am carii...ce este de facut? sa urmez un tratament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai consultă un medic!
Pa, pa.

| infinity14 explică (pentru Legiuitoarea):

Am fost.
si mi-a spus ca nu am