| Nedelcu_Carlos_1990 a întrebat:

Daca smulg un fir de par cu penseta cam in cat timp creste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Parul creste cu aproximativ 1cm pe luna!

| xXAlphaXx a răspuns:

Masoara firul si iti vei da seama cam in cat timp va creste la loc!

| lSummerl a răspuns:

Depinde de fiecare om in parte dar pe luna in medie este 1-2 cm

| xXAlphaXx a răspuns (pentru lSummerl):

Am citit undeva ca cica difera cu cativa mm la etniile asiatice, africane etc.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Intr-o luna e la fel!