| introduaicinumele a întrebat:

Salut, de 2-3 zile am asa cate un junghi/durere in partea dreapta a pieptului (mai pe la coaste) si in spate, atunci cand ma misc... este enervant... Stie cineva ce poate fi? Vreau sa spun ca si acum 2-3 zile dormisem foarte aiurea si dimineata ma durea si gatul (dormisem foarte stramb). Dar gatul mi-a trecut dupa 0:30-1 ora dar restul nu, ce poate fi? Alte probleme n-am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu in stanga...am dormit stramb si langa perete

| introduaicinumele explică (pentru anonim_4396):

Deci e din cauza pozitiei happy deci nu-i grav big grin

| anng2010 a răspuns:

Mergi la medicul de familie