Întrebare recomandată | WeAreSmart a întrebat:

de 2 luni sufar de sindromul ochiului uscat, imi curge nasul si urechile, simt noduri in git. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la medic.Cu sfaturi de pe TPU nu te vindeci.

Răspuns utilizator avertizat
| Eastwood a răspuns:

Salut,nu te supara dar nu suntem doctori! Mergi la doctorul de familie neaparat sa nu se agraveze, noi spunem ca ai ceva si poate ai altceva!

| maryus24 a răspuns:

Sindromul a fost diagnosticat de un medic sau dedus de tine?

Pentru probleme medicale consulta un medic, nu astepta dupa parerile membrilor de pe TPU, daca nu doresti sa ti se agraveze situatia.

| EduNet a răspuns:

Fa-ti o programare la ORL-ist. Blocarea secretiilor poate duce la afectiuni ale timpanului. Si medicul de familie merita o vizita.

| Beactrice a răspuns:

Eu zic sa faci o vizita la doctorul de familie! Nu o zic din rautate! Dar ar fi bine sa mergi acum, pana nu se agraveaza etc.