| Aurora15 a întrebat:

De azi de dimineata de cand m-am trezit, am o stare aiurea, ma doare capul si nu am pofta de mancare, am stari de voma. sa fie din cauza stresului, ce-i drept sunt cam stresata in ultima vreme, voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Poate fi din cauza stresului,da, dar ar trebui sa iei in considerare si o posibila sarcina, asta daca ai intretinut relatii sexualehappy.
Asculta niste muzica, fa ceva relaxant, daca e din cauza stresului.

| moniii5 a răspuns:

Pai aceste dureri pot proveni din mai multe surse....consulta un.medic daca se repeta mereu inseamna ca nu e ceva normal.