| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut
De câteva zile am început sa am un gust nasol în Gură poate fii de la molarul de minte pentru ca acum e în eruptie, am luat ketonal pentru durere și o ameliorează cat de cât apoi durerea apare iar, de la ce poate fii acel gust, de la masea sau de la ketonal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum de la ce poate fii?
De la infectia netrata...care evolueaza, fiindca pastilele de durere nu opresc infectia.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu putem spune la sigur.Gustul poate fi si de la probleme cu stomacul sau altele.Mergi la medic pentru a afla exact.

| haileewatson a răspuns:

Dentistul stie.