| Păun_Răzvan_1969 a întrebat:

De câteva zile am o dificultate de respiratie, simțind un disconfort in zona laringelui.Este ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pentru genul ăsta de lucruri există profesia medicală. Dar nici cel mai bun doctor din lume nu-ți poate spune cu exactitate ce anume îți produce ție un disconfort fără să te consulte.

| Donsavas a răspuns:

E clar ca te sperii singur! ce intrebare e asta? daca era grav, sunai la urgente! daca te deranjeaza de ceva timp, ii zici medicului cand ai timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Scuze, dar noi nu suntem medici. Sfaturi putem da, diagnostic nu putem pune.