| alex3065 a întrebat:

De câteva zile nu mai pot manca nimic. Simt ca nu mai am pofta de mâncare. Orice fel de mâncare mă dezgusta. Mă simt amețita si nu am chef de nimic. Ceva sfaturi pentru a scăpa de aceasta stare? Mulțumesc anticipat! O zi bună și sărbători fericite!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Hey și eu am avut big grin încearcă să diversifici consumă fructe, brânzeturi legume sau ceea ce simți că îți lipsește.

Acest lucru poate fi din pricina emoțiilor pe care le simți, încearcă să faci ceva mai distins ditractiv și care îți creează o stare de spirit mai bună.

| Coquinexta a răspuns:

Afectiuni ale ficatului sau ale bilei.
fa o cura cu liv52 si mai lasa grasimile.

| Holy2010 a răspuns (pentru Coquinexta):

Deci in opinia ta orice inapetenta sau senzatie de greata inseamna afectiune biliara si hepatica si se rezolva cu liv52?
Oare ce varsta ai?!~!

| Coquinexta a răspuns (pentru Holy2010):

Liv52 este un produs natural, care contine plante, si nu are efecte adverse.
pana isi face ea analize sa vada exact ce are, livul ar ajuta-o chiar din prima zi sa se simta mai bine.