| LeKaAlex a întrebat:

Salut,de ce au chinezi si japonezi ochi asa adica de ce ii are alfel?

Fara glume, vreau doar sa stiu ce a descoperit cercetorii daca au discoperithappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pamantul de la facere si pana in prezent a fost vizitat de foarte multe ori de fiinte "starine", extraterestre.Mai intai pamantul a fost populat de blonzii cu ochii albastri din nord.Acesti extraterestri sau "ingeri izgoniti din rai"(big grin), care aveau o forma si infatisare aproximativ la fel ca a mului,"au pacatuit" cu pamantencele, cu blondele cu achi albastri, dand nastere altor rase umanoide.Acesti hibrizi lla randul lor sau cuplat cu blondele dand nastere altor rase.Si tot asa pana s-au obtinut f multe rase umane.

| PedoBarbie a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, dar nu e corect.

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De la prea mult orez, greieri și alte „minuni" necomestibile la noi ce le consumă. :-"
Poate te lămurește discuția celor de aici:
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20091103143019AAhUgKL
Succes

| corolav a răspuns:

Niște „chinezii " sau „japonezii" dacă ar „invața" „romanește" „crede eu ca ar vorbește mai bine decat Dumnia ta".
Doamne ferește, la ce școală înveți, de vorbești românește de parcă te-ai născut în Patagonia?

| LeKaAlex explică (pentru corolav):

Bine mai asta care este expert in limba romana bravo tie ca aveai sau ai numai 10 la scoala bravo felicitare happy

| corolav a răspuns:

Fără glume!
Mai interesant e ce am descoperit noi în scriitura ta.

| corolav a răspuns:

Vezi ce scrie și gunner 2000.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa e specia lor, adn lor, asa cum africanii sunt negri, nordicii sunt blonzi, indienii sunt ciocolatii samd

| LittleBugsBunny a răspuns:

Mutatie genetica.o schimbare in adn ce face ca piele de la ochi sa le schimbe forma

| guner2001 a răspuns:

E grele cu gramatica...