| BuGsstormbunny a întrebat:

De ce e acea pata acolo care nu e pigmentata pe mana? N-am nicio alunita, etc. sper ca nu e cancer de piele
Link cu poza: https://ibb.co/hmRcv91

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este după părerea mea ceva care să te îngrijoreze. Dacă o să analizezi milimetru cu milimimetru pielea care este accesibilă vederii tale de pe corp, vei mai vedea asemenea pete.
Ca să fii sigur(ă), poți plăti un consult la un specialist dermatolog și la unul oncolog care va analiza toate petele de pe corpul tău, ca să te liniștești.

| JicaContra a răspuns:

Du-te si plictiseste doctorul cu ipohondria ta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost zgariat acolo sau ceva si pielea care a crescut la loc nu s-a bronzat

| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Eu zic ca nu e nimic ingrijorator, nu te mai gandi la ce e mai rau. Mergi la un dermatolog ca sa iti iesi din pareri! happy