| Zataki a întrebat:

De ceva vreme (aproximativ 2 ani) mi-au aparut bubite mici si albe pe penis. Sunt situate aproape de locul prin care iese urina. Mentionez ca nu ma mananca/dor sau incomodeaza in vreun fel, ci doar sunt acolo. Am observat ca s-au extins. Ma voi duce cat de curand la un contol medical, dar as vrea si opinii orientative. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JustSkill a răspuns:

Poate fi o iritatie in cel mai bun caz, sau nu stiu. Cel mai bine e sa consulti un medic.