| AbigailCiobotaru a întrebat:

De doua zile nu prea am dormit cum trebuie pentru ca am fost pe drumuri, iar aseara m-am culcat devreme pentru ca-mi era foarte somn. Am adormit destul de greu si m-am trezit la miezul noptii crezand ca e dimineata. Am adormit la loc, dar am avut un somn foarte agitat...visam si eram treaza in acelasi timp, imi era foarte cald si transpiram, mentionez ca ieri ma durea in gat...m-am trezit de multe ori, iar de dimineata aveam o durere mare de cap si ochii impaienjeniti. Eram foarte ametita si ma durea capul cu tot cu spate si mi-era si putina greata. Am luat un Antinevralgic si mi-a mai trecut durerea, dar cand m-am intors de la scoala a inceput sa ma doara iar capul, dar in zona gatului cu tot cu umeri.o durere surda... vreau sa stiu daca este doar o raceala sau altceva, pentru ca nu sunt sigura... multumesc anticipat happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Este o raceala in zona cervicala si chiar plamani.Este bine sa mergi la un medic.

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Pai din ce reiese cred ca este o raceala si nimic altceva. Luati ceva de raceala si daca in 2 zile nu da semne ca o sa treaca duceti-va la doctor.

| Denis_Doar_1988 a răspuns:

Cred ca este doar o raceala