| Marceltst a întrebat:

De la o vreme am iceput sa fac sport, sa beau apa mai multa si sa mananc mai sanatos si mai putin
De exemplu dimineata nu mananc pentru ca nu pot. De cam acum o saptamana au inceput sa mi se inroseasca ochi ( se ved venele mici). Nu stiu din ce cauza. Pe calculator stau cam 2-3 ore zilnic. Imi poate spune cineva cauza?
Ochi nu sunt rosii completii si eu dorm noaptea 7-8 ore.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| HLucian a răspuns:

Salut. Nu conteaza doar cate ore dormi pe noapte, conteaza si cand te culci, respectiv cand adormi. Incearca sa te culci la 22. Vei observa schimbari in bine. Sper ca te-am ajutat.