| anonim_4396 a întrebat:

De luni simt ca am un nod in gat si tusesc incontinuu, nu sunt racit. Care sunt cauzele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousMind a răspuns:

Daca esti fumator poate fi din cauza asta. Poate ai mancat ceva si ai facut doar o iritatie. Sper sa fie bine.

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Poate cand ai mancat te-ai zgariat cu ceva mancare pe gat, asa patesc si eu de multe ori fiindca eu mananc repede si nu prea mestec mancarea...