| Sevilla a întrebat:

Fac sala de 7 luni si am luat aprox. 10 kg dar vreau mai mult.
As vrea sa i-au niste pliculete de xplode.Credeti ca sunt bune, adica nu te deformeaza sau au reactii adverse.
Da-u funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mi se pare un supliment foarte slab si ieftin...

| Azµre a răspuns:

Toate suplimentele au reacții adverse!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Toate au reacţii adverse.
Nu te mai îndopa cu toate prostiile!
Te pup!

| Ax3LdeV a răspuns:

Am un prieten si a folosit xplode da nu stiu sa iti zic daca a fost plicuri sau alt ceva, dar rezultatele au fost chiar ff bune