| Marcelian43 a întrebat:

Salut, ieri pe la ora 04:30. m-a luat o durere ingrozitoare de gat (doar cand inghit).Iar azi, tot asa de rau ma doare..Am fost la doctor, si s-a uitat, spunandu-mi ca nu am nimic in gat.(ma doare exact pe mijloc, si in parti). Acum mi-am luat lamaie si cateva siropuri + pastile de supt.
Tin sa mentionez ca am si vomat, nu mult, avea o culoare maronie si parea vascos.
Aveti idee cum pot scapa de aceasta durere insuportabila si enervanta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alexandinho10 a răspuns:

Poate sa fie o inflamatie, rosu in gat sau altceva. Du te la un alt doctor si spune i simptomele si de gaseste o solutie

| Bleach33 a răspuns:

Mai bine du-te la alt doctor, daca ai si vomat, s-ar putea ca durerea in gat sa nu fie chestia cea mai rea.