| Gabriel2007 a întrebat:

Salut ieri seara m-am vazut cu gagica mea, ea a fost racita, a inceput tratamentul pe antibiotice de Sambata trecuta si Vineri l-a terminat si nu mai e practic racita, se simte bine adica, si eu m-am sarutat cu ea, daca se simte bine nu mi mai poate da raceala, cred nu? Nu mi place deloc sa fiu racit tbhwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic dupa atata abtibiotice nu ar trebui sa mai aiba virusi de dat... da o sa vezi tu in cateva zile.

| Gabriel2007 explică (pentru suntserios):

Asta ma gandeam si eu, ca mureau virusii aia sau deveneau inactivi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că da.