| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand nu stiu daca este categoria potrivita. As vrea sa stiu daca exista ceva operatii estetice pentru aspectul ochilor. Cu timpul ochii mei s-au facut foarte naspa. S-au adancit foarte mult, s-au lasat in jos si par obositi si tristi, unul este mai sus decat celalalt... Am incercat sa caut dar nu gasesc nimic. Nu am probleme de vedere. Poate stiti voi cauzele sau daca exista rezolvare pentru problemele astea. Merci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anuket a răspuns:

Da, un chirurg estetician bun poate îmbunătăți aspectul ochilor.