| Marius47840 a întrebat:

In urma cu 6 ani s-a decalotat singur penisul, pana atunci nu puteam, am 20 ani acum, problema este cand se afla in erectie pot decalota si atunci in totalitate, dar mai greu si ramane mai multa piele sub capul acestuia, este stramt si parca incearca sa dea inapoi.
As vrea cateva sfaturi daca cunoasteti in legatura cu aceasta problema, daca se poate pune prezervativ normal fara a intampina ceva. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fie poti face o operatie, fie sa iti vezi de treaba asa. Uite, Manuel Ferrara are citamai fimoza si asta nu il impiedica sa fie citamai pornstarul si - el stie de ce - nici nu si-a batut capul sa se opereze. http://www.manuelferrara.com/

| Marius47840 explică (pentru GabiDumitrescu):

Prezervativul se poate folosi normal? Este un extra de preput la decalotarea sa.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Marius47840):

Oarecum normal. Extra-preputul ala te poate ajuta sa rezisti mai mult. MULT mai mult.winking

| Marius47840 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ok, mersi de raspuns

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Marius47840):

Pentru putin. Spor! happy