| Stefan03 a întrebat:

Incepe sa ma doara genunchiul stang daca stau prea mult jos (daca stau cu el prea mult indoit). Dar cand il indrept, nu ma mai doare. A mai avut cineva problema asta? Sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este normal ce ti se intampla, cand nu faci ce trebuie.
Toti patim acest lucru si daca avem grija sa ne miscam sau sa nu mai stam in acea pozitie incomoda, care stranguleaza circulatia, invatam ce trebuie sa facem.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Și eu am pățit asta, dar pe mine, de exemplu dacă stăteam mai multe ore de exemplu în mașină sau în alt loc... fără să-mi mișc picioarele, când îmi întindeam piciorul drept, parcă auzeam cum îmi scoate un sunet ciudat și mă durea.

| Roxymanea a răspuns:

Posibil sa fie articulatiile de vină