| blanco95 a întrebat:

La aproximativ 2-3 ore dupa ce m-am masturbat, am observat ca pielea din varful penisului s-a umflat asa incat varful penisului nici nu se mai vede.Sincer,sunt cam speriat. Aveti idee ce ar putea fi?(fara glume proaste)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la frecare.Mai lasa masturbarea ca nu e buna.In timp se dezumfla.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Stai liniştit, în câteva zile nu se va mai observa nimic. Ai grijă să te igienizezi cât mai des.

Pa-pa.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da, ai sa mori

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Nu se moare de la cancer.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Da mai bine mori decat sa traiesti toata viata cu cancer la penis

| PolishJew a răspuns:

Te speli bine cu sapun si putin ceai de musetel face minunii... nu de consumat de turnat peste, in gigel acolo unde e baiu... sper ca te-am ajutat laughing

| Antoonel a răspuns:

Ce infectie ba? E CEVA NORMAL laughing

| GrayGaby a răspuns:

Ai o infectie happy ia si tu unguent ceva nu stiu sa iti zic sigur ca nu am avut niciodata asa ceva... pnm fa dus cu sapun pe la ousoare si la gigica etcbig grin altceva nu stiu ce sa iti zic

| AlexIuliaNxD a răspuns:

Prea multa masturbare.