| CristiWawa a întrebat:

Salut, la vizita medicală pentru liceul militar la dantura este permis cu carii micuțe (puncte) 9 in total

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa-ti rezolvi toate problemele de sanatate, inclusiv cariile dentare, inainte de vizita medicala ca sa nu fii respins.

| Julyly2089 a răspuns:

Nu cred ca o sa te încurce, s-ar putea nici sa nu le observe, dar ar trebui sa ți le rezolvi pentru ca se pot face mai mari și o sa devina dureros.