| Cristiano1996 a întrebat:

Salut Lume!

Am 16 ani si 90kg si am putina burtica cum as putea sa o dau jos? o dieta ceva dar nu exagerata in cateva zile am sa-mi cumpar un bodybulding as putea slabi ceva cu el? macar sa dau ceva jos pana in august

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mese la ore fixe 8 13 19 fără prăjeli, sucuri duciuri grăsimi pâine, și faci sport 1 oră pe zi

| alex500 a răspuns:

Tine o dieta serioasa daca vrei sa dai burta jos.