| BJK1903 a întrebat:

Salut lume... Saptamana aceasta m-am inscris sa incep scoala de soferi. Imi puteti spune si mie daca iau MEMO PLUS in timp ce voi invata regulamentul si OUG ma v-a ajuta sa retin mai usor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil nu. Ala e un supliment alimentar care, daca isi face efectul, si l face in timp 2-3 luni nu imediat.

Si legislatia rutiera nu asa de complicata de inteles si nici nu trebuie tocita, sunt si parti logice

1 răspuns:
| Madalinaale a răspuns:

Citeste decat legislatia o singura data si fai peste 50 dr cheationare..eu am facut in jur de 100 am invatat decat 5 zile si am luat cu 24