| Rony23 a întrebat:

M-am inscris la scoala de soferi pe 18 februarie 2013 si nu am fost decat o saptamana de atunci la cursurile teoretice, are ceva daca merg acum sa imi dau pretestarea si sa incep conducerea?

6 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Daca te descurci, da.

| MrAnderson a răspuns:

Salut, daca daca ai sarit niste cursuri, poti sa te prezinti oricand, cu o grupa care a inceput mai tarziu decat a ta, si sa le recuperezi. Ai acest drept.
Dupa care poti incepe orele de conducere, normal.

| m2704 a răspuns:

Nu are absolut nimic. Daca te descurci e ok.

| cristina6713 a răspuns:

Cred ca nu te va primi din moment ce sa aplicat noua lege.

| alecs2000 a răspuns:

Atata timp cat iei punctaj de trecere la pretestare poti incepe orele de conducere chiar daca nu ai fost la toate orele de legislatie.

| Вандам a răspuns:

Daca stii a conduce nu este nici o problema in asta
daca esti sigur pe competentele proprii