| wizzkidon a întrebat:

M-am operat saptamana ( miercuri ) la amgidale, si. dupa atata timp, a inceput sa ma doara in partea dreapta a gatului ( unde era amigdala dreapta ). Mai exact, ma. inteapa cand inghit sau mestec. E normal sa apara aceasta durere?
Cat timp o sa simt disconfortul acesta in gura cand inghit ceva, de parca ating omuletul?
Multumesc.
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In 7 zile trebuie sa treaca, altfel mergi la medic sa iti zica ce ai de facut.