| Emanuel25252 a întrebat:

Salut.
M-am trezit de dimineata si ma durea asa de tare capul, am mancat ceva dulce ca turtele dar un pic mai dulce, dupa a inceput o durere de stomac, dupa am fost la toaleta si cand am venit in casa a inceput sa ma doara tare capul. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Cristine9595 a răspuns:

Brufen Nurofen..sau o fiola de Algocalmin.ai si febra?

| Cristine9595 a răspuns:

Se poate sa fie o raceala mai zdravana..plamanii te dor? respiri bine?

| Emanuel25252 explică (pentru Cristine9595):

Nu doar tare ma doare capul atat si am febra.

| Cristine9595 a răspuns:

Cel maimai bine e sa mergi cat de repede la medic, intre timp cere i mamei tale o pastila din alea de care ti am zis.